"…הכתיבה השיווקית של המרכז לתוכן שיווקי עשתה בשבילי את העבודה. בקרוב אצלכם…"

 

כתיבה שיווקית

השיווק בעידן האינטרנט מאפשר לך להיות זמין ללקוחותיך 24/7 מסביב לשעון. אלא שכדי ליהנות מהיתרונות של הנוכחות האינטרנטית שלך, היא חייבת לייצג אותך בצורה טובה ומשכנעת גם כשאינך שם. זה בדיוק התפקיד של כתיבה שיווקית מלוטשת היטב, המותאמת בתפירה עילית לעסק שלך וללקוחות שברצונך להשיג באמצעות האתר.

כתיבה שיווקית היא טכניקה מילולית כתובה לשכנוע ו/או למכירה. אנשים לא קונים מוצרים, הם קונים חוויה. אנשים לא מחפשים מוצרים, הם מחפשים תועלות ופתרונות. אנשים לא קונים מה שהם צריכים, אלא מה שהם רוצים. לכן, הסוד הגדול לכתיבת מסר שיווקי אפקטיבי, הוא להיכנס לראש של קהל המטרה, לחפש את הרגש, את המניע, את הכאב, את הכעס ואת התשוקה, על מנת לייצר את הרגש הרלבנטי, ולהוביל את הלקוח הפוטנציאלי לרכישה.

במיוחד בשביל בעלי עסקים מקצועיים כמוך, שצריכים תוכן שיווקי מדויק ומעורר באתר, ומחפשים שירותי כתיבה שיווקית איכותיים במיוחד, פיתחנו במרכז לתוכן שיווקי תהליך אסטרטגי מובנה לאיתור כל המידע החיוני למשיכת לקוחות דרך האתר.

תכנית לכתיבה שיווקית בתפירה עילית ב-3 שלבים

  • בשלב ראשון, אנחנו נפגשים לשיחת היכרות, שבה נבחן מכלול ההיבטים השיווקיים של העסק. הקפה – עלינו.
  • בשלב הבא, אנחנו עורכים סבב מפגשים, איתך ו/או עם כל אנשי הצוות שלך, שבמהלכם מתבצע תהליך תשאול שיווקי מובנה, הבוחן לעומק את כל התחומים החיוניים לכתיבה שיווקית מדויקת וממוקדת לקוח. במקביל, אנחנו עורכים תחקיר עומק נישתי, כדי להכיר לפני ולפנים את סביבת העסק, המוצרים או השירותים.
  • רק בשלב זה, לאחר ניתוח כל ממצאי התשאול והתחקיר, ובשילוב כלים מתקדמים לניהול תוכן שפותחו במרכז לתוכן שיווקי, מתבצע תהליך הכתיבה, תוך יישום מדויק של כללי הכתיבה השיווקית, מחד, ושל הנחיות מקדם האתרים לשיבוץ ביטויי מפתח, מאידך.

חיפשת בנרות כתיבה שיווקית מלוטשת היטב? אז מצאת!
בסופו של תהליך, יהיה לך אתר עם תוכן איכותי, מיוחד ושונה מכל האתרים בתחום פעילותך. אתר שנוגע לגולשים המגיעים אליו ישר בלב ומוליך אותם, מילה אחר מילה להרים את הטלפון ולקבוע פגישה בחנות. אתר שמביא לקוחות.

אנחנו מזמינים אותך להרים טלפון או לשלוח אלינו מייל עוד היום, כדי לגלות איך שירותי הכתיבה השיווקית שלנו יכולים לעבוד גם בשביל העסק שלך!