"…תכנית הליווי האסטרטגי של המרכז לתוכן שיווקי עשתה בשבילי את העבודה. קפה, מישהו?…

ליווי תוכן אסטרטגי

בעידן האינטרנט, התוכן הוא הכלי השיווקי הכי יעיל לקידום העסק שלך. למען האמת, אם לשפוט על פי דבריו של סת' גודין, מי שנחשב לגורו מס' 1 בעולם השיווק העולמי, שיווק באמצעות תוכן היא אסטרטגיית השיווק היחידה שעובדת… ואת ממש לא צריכה להמציא את עצמך בכל פוסט מחדש…

כדי שהתוכן שלך יעשה עבורך עבודה שיווקית יעילה, ויגדיל את כמות הלקוחות ואת היקף ההכנסות, בלי לשאוב ממך משאבים, אנרגיות וזמן, חשוב שהוא יהיה נכון, מדויק ובעל ערך. מה שדרוש לך הוא תכנון תוכן אסטרטגי.

במיוחד בשביל בעלי עסקים כמוך, שרוצים לעשות שיווק באמצעות תוכן, אבל זקוקים ליד מסייעת ומכוונת, בנינו במרכז לתוכן שיווקי תכנית ליווי אסטרטגית ליצירת נוכחות תוכן שיווקית אפקטיבית לעסק.

תכנית ליווי אסטרטגית לתוכן שיווקי ב-3 שלבים

  • בשלב ראשון, אנחנו נפגשים לשיחת היכרות, שבה נבחנים הצרכים של הלקוח ופוטנציאל היישום של התוכן השיווקי בעסק. הקפה – עלינו.
  • בשלב הבא, אנחנו עורכים סבב מפגשים, איתך ו/או עם כל אנשי הצוות שלך, שבמהלכם מתבצע תהליך מיקוד שיווקי מובנה ונבחנים לעומק כל הגורמים המשפיעים על אסטרטגיית התוכן, אחד-לאחד. על בסיס הממצאים נבנית תכנית תוכן רבעונית ממוקדת מטרות, המותאמת באופן מושלם ליעדי העסק שלך.
  •   בהתאם לתכנית התוכן האסטרטגית, נתכנן ונתווה ביחד מפת דרכים מעשית, שבה יוגדרו התכנים המתאימים, בתזמון הנכון, במקום הנכון ולקהלי המטרה הרצויים, לשם השגת היעדים בצורה הטובה ביותר.

להמציא את עצמך מחדש בכל פוסט? אין מצב!
בתום הפעילות המשותפת שלנו, ותוך שלושה חודשים בסך הכל, תהיה לך ביד לא רק תכנית תוכן אסטרטגית מושלמת ליישום מיידי, אלא גם ידע וכלים מעשיים שיאפשרו לך להמשיך ולתכנן תוכן שיווקי אפקטיבי לגמרי בעצמך, כדי להגדיל את כמות הלקוחות וההכנסות מחודש לחודש ומרבעון לרבעון.

אנחנו מזמינים אותך להרים טלפון או לשלוח אלינו מייל עוד היום, כדי לגלות איך שיווק באמצעות תוכן יכול לעבוד גם בשביל העסק שלך!

עידית נעמן