סוף ציטוט עם יוגי ברה

יוגי ברה היה שחקן בייסבול אמריקני מפורסם ששיחק בניו יורק ינקיז ונכנס להיכל התהילה של שחקני הבייסבול האמריקניים. מעבר ליכולותיו הספורטיביות המרשימות, היה ברה ידוע כמישהו שהפנינים שיצאו מפיו זכו למקסימום הציטוטים בעולם הספורט (וזה לא מה שאתם חושבים…)

יוגי ברה נכנס להיסטוריה בתור מי שטבע את ההערה האלמותית הפשטנית "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר", למשל, אבל ליוגי ברה היו עוד המוני ציטוטים איך נגיד, עקומים בהגיונם, או הגיוניים בעקמימותם, שהתנחלו בכרוניקת הפספוסים שהפכה להיסטוריה.

נתקלתי בו ובציטוטים שלו תוך כדי כיתות רגליים בין דפי האינטרנט, והחלטתי לתת לכם, קוראי הבלוג שלי, "הפוגה קומית" קלילה מעסקי התוכן, הכתיבה והשיווק. במחשבה שנייה, כדאי לשמור את הפוסט הזה, לפעם הבאה שתצטרכו ציטוט משעשע ולא טרחני. ליוגי ברה, אחרי כל הטאץ' דאונס' שלו, היו הרבה כאלה. הנה ממש על קצה המזלג, להנאתכם:

אני לא יכול להתרכז כשאני חושב

מחר בלילה יהיה יום חדש

העתיד הוא כבר לא מה שהוא היה פעם

אם לא התעוררתי, אני עדיין ישן

אפשר לראות המון רק מלהסתכל

הסכמים בע"פ לא שווים את הנייר שעליו הם נכתבו

הוא בטח עשה את זה לפני שהוא מת (נאמר על סרט של סטיב מקווין)

אתה צריך מאוד להיזהר אם אתה לא יודע לאן אתה הולך. כי אתה עלול לא להגיע לשם

ידעתי שאני עומד לקחת את הרכבת הלא נכונה, אז יצאתי קודם

מוטב שתחתוך את הפיצה לארבעה חלקים, כי אני לא רעב מספיק כדי לאכול שישה

בייסבול הוא 90% עניין מנטלי. החצי השני הוא פיזי.

אני נח בצהרים שעתיים, מאחת עד ארבע

כדאי תמיד ללכת ללוויות של אנשים. אחרת, הם לא יבואו ללוויה שלך.

והנה, עושה רושם, המקור הרעיוני של טיפ האלופים ממבצע סבתא: "אתה נותן 100% במחצית הראשונה של המשחק, ואם זה לא מספיק במחצית השנייה, אתה נותן מה שנשאר" (למי שלא זוכר, טיפ של אלופים מסביר איך אלופים שוחים: אתה מתחיל בכל הכוח ולאט לאט מגביר…"

מספרים שאשתו שאלה אותו פעם: יוגי, אתה מסט לואיס, אנחנו גרים בניו ג'רסי ואתה משחק בניו יורק. אם תמות לפניי, איפה תרצה שאני אקבור אותך. יוגי ברה ענה: תפתיעי אותי.

כשאתה מגיע למזלג בסוף הכביש – קח אותו

אני לא באמת אמרתי את כל הדברים שאמרתי

בברכת שבת שלום מחוייכת, אשמח אם תוסיפו עוד ציטוטים של יוגי, או של אחרים, באותה רוח…

About עידית נעמן
עידית נעמן היא מורת דרך להגשמת מטרות, שמלמדת בעלי עסקים להשתמש בידע המקצועי שלהם כדי למשוך יותר לקוחות והכנסות. שיטת השיווק שפיתחה משלבת בין תוכן, NLP וכלים מתקדמים של מוטיבציה, בדרך לעשייה שיווקית אפקטיבית. בתכנית "ניהול תוכן למקצוענים" תבנו תוך 14 שבועות בלבד תשתית תוכן מושלמת לשיווק העסק שלכם. לכל הפרטים ולהצטרפות מיידית לקורס - לוחצים עכשיו על הקישור "מזנקים להצלחה"

אין תגובות עדיין

השאר תגובה